Cafe | Bistro

Yaklaşık 150 m2 büyüklüğünde olan bahçemizde otel misafirlerimizi ve sınırlı sayıdaki seçkin cafe ve bistro müşterilerimizi ağırlamak üzere kullandığımız etrafı çiçeklerle süslü çardak bölgemiz, üstü kapalı pergolemiz, açık çim ve taş alanımız ile sokakta bulunan masalarımız yer almaktadır.

Bahçemizde nar, limon, zeytin, muz, dut ağaçları başta olmak üzere birçok meyve ağacı ile kendi yetiştirdiğimiz onlarca çeşidi bulunan yüzlerce kaktüs ve birbirinden güzel çiçekler bulunmaktadır. Misafirlerimiz hem bu doğal ortamda keyifli anlar geçirme şansı yakalarken hem de beğendikleri kaktüs ve çiçekleri satın alma fırsatı bulabilmektedir.

Birgül’ün Mutfağında kendi hazırladığımız kahvaltılık soslar, salçalar, tarhanalar, erişteler ve daha birçok organik ürün de satışa sunulmaktadır. Ayrıca belirli günlere özel ev yapımı gözleme, mantı, pizza, içli köfte, Sivas Hingel’i gibi birçok yerel ve ulusal değişik tadlar da müşterilerimizle buluşturulmaktadır.

Bahçemizde hem otelimizdeki misafirlerimizi ağırlayıp onlara ücretsiz kahvaltımızı sunarken hem de cafe ve bistro bölümümüze dışarıdan gelen misafirlerimizin beğenilerine kendi ellerimizle hazırladığımız doğal ürünlerimizi, eşsiz kahvaltı deneyimimizi ve özel olarak kendimiz hazırladığımız tatlılarımızı sunuyoruz.

Bistro bölümümüzde ise müşterilerimize onlarca çeşit alkollü içecek ve isteklerine göre mezelerimizi ve aperatiflerimizi de yine kendi mutfağımızdan özenle servis ediyoruz.