Hakkında

Türkiye’nin en gözde ve en sevilen tatil lokasyonlarının başında gelen Alaçatı’nın tam merkezinde on yıllık tecrübenin üzerine, yepyeni bir anlayışla farklı bir butik otel işletmeciliği başlıyor. Anıtlar Kurulu tarafından onaylanan ve 200 yıllık Alaçatı tarihine uygun olarak tamamen doğal taşlardan tasarlanan projeye göre yapılmış otelimizde ikisi cumbalı olmak üzere toplam 7 oda bulunmaktadır.

Yaklaşık 150 m2 büyüklüğünde olan bahçemizde ise nar, limon, zeytin, muz, dut ağaçları başta olmak üzere birçok meyve ağacı ile kendimiz yetiştirdiğimiz tamamen organik olan domates, salata, biber, nane, kıvırcık, maydonoz, soğan gibi birçok sebze de bulunmaktadır. Bununla birlikte yine tamamen bizim yetiştirdiğimiz onlarca çeşidi bulunan yüzlerce kaktüs ve çiçek türü de bulunmaktadır.

Bahçemizde hem otelimizdeki misafirlerimizi ağırlayıp kahvaltıda onlara organik ürünlerimizi ücretsiz olarak sunarken hem de cafe bölümümüze dışarıdan gelen misafirlerimizin beğenilerine kendi ellerimizle hazırladığımız doğal ürünlerimizi ve tatlılarımızı sunuyoruz.

Servisler

Kahvaltı
Organik sebzelerimiz, meyvelerimiz ve el yapımı soslarımız eşliğinde serpme kahvaltınız her sabah sizi bekliyor.

Ücretsiz Wifi
Otelimizin her yerinde kablosuz internet.

Avlu / Bahçe
Meyve ağaçlarımız ve yüzlerce kaktüs ve çeşitli bitkilerimizin ambiansında huzurlu bir güne başlamanız için.

Günlük Oda Temizleme 
İklim değişikliğini önlemeye yönelik çevreci uygulamalar gözetilerek sizlere her gün tertemiz bir oda bırakıyoruz.

Resepsiyon
7/24 Tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

Oda Servisi*
Odanızda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanız için.

Cafe*
Saat kısıtlaması olmaksızın kahvaltı, kahve ve çay çeşitleri, el yapımı özel ağlayan pasta ve kekler ile her güne özel olarak hazırlanan yemekler sizlere sunuluyor. Dileyen misafirlerimize alkollü içecek, meze ve aparatifler de sunulmaktadır.

Öğle ve Akşam Yemeği*
Konuklarımızın isteğine bağlı olarak Birgül’ün Mutfağı sizlere öğlen veya akşam yemeği hizmeti de verebilmektedir.

Kasa
Her odamızda misafirlerimizin kullanımına sunulan kasalarımız bulunmaktadır.

* Ücretli olarak sunulmaktadır.